Jakiś czas temu informowaliśmy o zajęciu III miejsca w konkursie Wielka Czcionka 2016 na najlepszą witrynę internetową organizowanym przez Katolickie Radio Podlasia i portal podlasie24.pl. 1 lipca 2016 r. nastąpiło uroczyste wręczenie nagrody, którą w imieniu http://www.patkow.com odebrał Mieczysław Rak. Tablet i pamiątkowy dyplom wręczyli: Grzegorz Skwarek – dyrektor strategiczny radia oraz Monika Sadowska – szef anteny Katolickiego Radia Podlasie.

Nagrodę odebrał Mieczysław Rak, tablet i pamiątkowy dyplom wręczyli: Grzegorz Skwarek – dyrektor strategiczny radia oraz Monika Sadowska – Szef Anteny Katolickiego Radia Podlasie.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować organizatorom konkursu za wyróżnienie, ciepłe słowa i docenienie naszej pracy – to wiele dla nas znaczy. Ponadto podziękowania należą się także wszystkim osobom, które pomagają w tworzeniu tej strony. Od początku osobą zaangażowaną w ten projekt jest Mieczysław Rak i to dzięki jego zbiorom mogliśmy dowiedzieć się m.in. o historii naszego LZS-u czy też o historii patkowskich dworów. Kolejną osobą, której należą się wielkie podziękowania jest Stanisław Gmitruk. Mimo tego, że od dawna mieszka w Częstochowie, to nigdy nie zapomniał o Patkowie i bardzo dużo zrobił, aby Patków nie został zapomniany. To dzięki jego zbiorom możemy oglądać archiwalne i współczesne zdjęcia Patkowa, możemy czytać wiersze Marii Grochowskiej, ponadto jest on także „kopalnią” informacji o Patkowie. Chciałbym też podziękować nowym osobom, które przyłączają się do tworzenia tej strony: Irenie Garboś i Konradowi Radziwonce za zdjęcia, które nam przesłali, Agnieszce Norwie za cenne informacje i pomoc przy korekcie tekstu. Dziękuję także wszystkim patkowiakom za to, że nas czytają!

DSC_0572

Na sam koniec chciałbym zaprosić wszystkich mieszkańców i sympatyków Patkowa do pomocy w tworzeniu naszej strony i zaapelować o przesyłanie materiałów, zdjęć (zwłaszcza tych starych), filmików czy historii związanych z Patkowem. Nie ma żadnych ograniczeń, musi to być tylko związane z naszą wsią.

DSC_0574

Mieczysław Rak z pamiątkowym dyplomem

Pozdrawiamy

patkow.com